درباره ما
بهبود كيفيت زندگي يكي از مسائل اصلي هر جامعه براي توسعه همه جانبه است. يكي از راهكارهاي مهم براي دستيابي به بهبود كيفيت زندگي، فناوري اطلاعات و ارتباطات مي باشد.
هدف كلي در این حوزه قابليت هاي مؤثر فناوري اطلاعات و ارتباطات بر بهبود كيفيت زندگي مي باشد. با توجه به پيشرفتهاي چشم گير و قابليت هاي اين فناوري و همچنين مشكلات پيش روي که جوامع با آن روبرو است ، ضرورت انجام و ارائه خدمات  بديهي به نظر مي رسد.
يافته های علمی  نشان داد كه توجه به فناوري اطلاعات و ارتباطات در بهبود كيفيت زندگي بسيار مهم مي باشد و اين فناوري نقش مهمي را ايفا مي كند.
در همین راستا فروشگاه الكترونيكي يكي از بهترين راهكارهاي پيشبرد اهداف تجاري به شمار مي رود. به اينصورت كه با استفاده از اين روش خريدار ، علاوه بر صرفه جويي در وقت و هزينه ( خصوصا" هزينه هاي اياب و ذهاب )، با آرامش كامل، كالا  و خدمات مورد نظر خود را انتخاب و خريداري نموده و بدون هيچ مشكلي آنها را درب منزل و یا محل کار تحويل مي گيرد ضمن اينكه تمامي مراحل خريد و فروش، انتخاب كالا یا خدمات، ارسال و دريافت كالا ، عرضه خدماتiT مراودات مالي و تمامي آنچه در بحث تجارت مد نظر مي باشد را مي توان بصورت الكترونيكي و با سرعت هر چه بيشتر به انجام رسانيد.
ما  با تجربه ای چندین ساله در حوزه کسب و کار اینترنتی با برنامه ریزی منظم اقدام به راه اندازی سایت www.safar.mashhadrefah.ir با اهداف ذیل کرده و امید است با چشم انداز ترسیم شده به اهداف خود در زمان مشخص برسد.
 
*حرف اول
سلام. از آن جایی که می دانید تجارت الکترونیک چیست و این روزها چه دم دستگاهی برای خود برهم زده است، زیاده گویی نمی کنیم و می رویم سر اصل مطلب! اصل مطلب ما www.safar.mashhadrefah.ir است...
فروشگاه اینترنتی عرضه آنلاین خدمات گردشگری رفاه سامانه خدماتی است در چند فاز تعریف شده است که فاز عملیاتی آن عرضه آنلاین خدمات گردشگری می باشد که شما می توانید به راحتی نسبت به تهیه خدمات گردشگری مورد نیاز خود(بلیط پرواز های داخلی چارتری و لحظه آخری و سیستمی با قابلیت استرداد آنلاین، بلیط های بیش از ۹۵۰ ایرلاین خارجی و اتوبوس، هتل های داخلی و خارجی ،قطار و تور های گردشگری داخلی و خارجی و ...) اقدام نمائید.
 *حرف دوم
از آن جایی که خرید رفتن در این هوای ناسالم، دغدغه های فراوان کار چندان دلپذیری نمی باشد، ما کارها را برای شما راحت و آسان کرده ایم. کافی ست www.safar.mashhadrefah.ir را تایپ کنید و در کمترین زمان بهترین بازار را پیش روی تان ببینید.
*حرف سوم
 تفاوت ما در همین حرف سوم است! می دانید چرا! چون اگر تا قبل از ساعت 9 از ما خرید کنید، کالای تان را تا ساعت دو ظهر در محل کار خود بدون هیچ هزینه ای دریافت خواهید کرد.

اهداف فروشگاه اینترنتی رفاه
بهبود کیفی زندگی
 حفظ عزت نفس انسان 
صرفه جويي در زمان
كاهش هزينه‌ها
ارائه بهترین کالاها و خدمات
استفاده آسان و راحت از تکنولوژی
جلب رضایت کامل مشتری
 

خدمات اداره رفاه و سلامت شهرداری مشهد

چرا اداره رفاه و سلامت شهرداری مشهد

بهبود كيفيت زندگي يكي از مسائل اصلي هر جامعه براي توسعه همه جانبه است. يكي از راهكارهاي مهم براي دستيابي به بهبود كيفيت زندگي، فناوري اطلاعات و ارتباطات مي باشد.
هدف كلي در این حوزه قابليت هاي مؤثر فناوري اطلاعات و ارتباطات بر بهبود كيفيت زندگي مي باشدو يافته های علمی  نشان داد كه توجه به فناوري اطلاعات و ارتباطات در بهبود كيفيت زندگي بسيار مهم مي باشد و اين فناوري نقش مهمي را ايفا مي كند.
در همین راستا با توجه به استقبال همکاران از هایپر مارکت اینترنتی در مرحله دوم خدمات سامانه خرید و رزرواسیون بلیط و تور جهت استفاده همکاران گرامی راه اندازی می گردد.
رفاه همیشه با شماست...

  • جستجوی آسان
  • خرید آنلاین
  • ضمانت
  • پشتیبانی 24 ساعته